Skip to content
اداره کل گمركات استان زنجان
  • default color
  • black color
  • cyan color
  • green color
  • red color
امروز : يكشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

ایستگاه ریلی بناب PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۱۵

افزایش حجم مبادلات کالای تجاری از ایستگاه ریلی بناب

از جمله اقدامات موثر برای گسترش انواع فعالیتهای تجاری از گمرک زنجان توسعه ایستگاه ریلی بناب می باشد،زیرا این طریق حمل ونقل کالا مقرون به صرفه تر از دیگر راه های حمل کالا می باشد.

به گزارش روابط عمومی گمرک زنجان

در راستای گسترش همکاری های گمرک با فعالین اقتصادی و صادر کنندگان جلسه ای در ایستگاه بناب در مورخه 96/05/09 با حضور مدیر کل گمرک استان،مدیر کل راه آهن شمال غرب،اتحادیه صادر کنندگان استان زنجان ،سازمان صنعت معدن ونمایندگان برخی شرکتهای حمل ونقل برگزار گردید.در این جلسه که با محوریت توسعه و تجهیز ایستگاه ریلی بناب برگزار شد موضوع تسهیل و روان سازی فعالیت واحد های تولیدی نیز مورد بحث قرار گرفت.

مدیر کل گمرک زنجان با اشاره به تأثیر گذاری ایستگاه ریلی بناب در روند توسعه اقتصادی منطقه افزود حجم زیادی از واردات مواد اولیه مورد نیاز واحد تولیدی از طریق ایستگاه ریلی بناب با کمترین هزینه وارد می شود وگمرک با افزایش ساعات کاری گامی هم در کاهش هزینه های تأمین مواد اولیه واحد های تولیدی برداشته است.

احمدی افزود:گمرک زنجان با تمامی سازمانهای دخیل در امر ترخیص کالا همکاری و هماهنگی حداکثری را خواهد داشت و علی رغم کمبود پرسنل با فعالیت مضاعف کارکنان به ارائه خدمات شبانه روزی در این ایستگاه پرداخته است.

مدیر کل گمرک زنجان استقرار شرکت حمل و نقل در ایستگاه بناب را امری مهم در توسعه تجارت ریلی دانست که با پیگیری های گمرک و همکاری مدیر کل راه آهن شمال غرب صورت پذیرفت.

در این جلسه مدیر کل کل راه آهن استان نیز از خدمات و همکاری مدیر کل کمرک استان زنجان در روند رو به رشد فعالیت ایستگاه بناب قدردانی نمود.

alt

alt

 

نظرسنجي

عملکرد اداره کل گمرک استان زنجان را چگونه ارزیابی می کنید؟
 

نظرسنجی خدمات

از کدامیک از خدمات ارائه شده رضایت بیشتری دارید؟
 

ورود كاربران

پيوند ها

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز90
mod_vvisit_counterدیروز159
mod_vvisit_counterاین هفته757
mod_vvisit_counterاین ماه2027
mod_vvisit_counterکل بازدیدها210317