Skip to content
اداره کل گمركات استان زنجان
  • default color
  • black color
  • cyan color
  • green color
  • red color
امروز : جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

آقای میرهاشم سیداحمدی مدیر کل گمرک زنجان و هیات همراه از شرکت پارس حیات، انبار اختصاصی شرکت و خطوط تولید محصولات مختلف شرکت بازدید فرمودند. PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۲

به گزارش روابط عمومی گمرک زنجان ، مدیر کل گمرک زنجان و هیات همراه باهدف رفع موانع تولید با حضور در شرکت پارس حیات از قسمت های مختلف شرکت مذکور بازدید بعمل آوردند.

طی این بازدید که با هماهنگی جناب آقای دکتر حقیقی استاندار محترم زنجان و به دعوت مدیر عامل جدید ابن شرکت صورت گرفته بود مشکلات واردات شرکت و نحوه استفاده از بسته های حمایتی گمرک در حمایت از تولیدکنندگان داخلی و سرمایه گذاران استان مورد بررسی قرار گرفت.

alt

در جلسه ای که در سالن کنفرانس شرکت فوق با حضور مدیر عامل و مدیران قسمت های مختلف شرکت و هیئت گمرکی تشکیل شد، جناب آقای سید احمدی مدیر کل گمرک زنجان با تاکید بر نقش گمرک به عنوان تسهیل کننده فرایند تجارت خارجی، شناسایی مشکلات و استفاده از نظرات و پیشنهادات فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان را درجهت ارایه هرچه بهتر خدمات گمرکی جهت حل معضلات احتمالی جزو برنامه های خود و اکیپ همراه اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت پارس حیات نیز از عوامل مدیریتی و پرسنلی گمرک زنجان وهمکاری دلسوزانه این مجموعه در روند ترخیص مواد اولیه و حمایت از تولید، تقدیر کرد.

شایان ذکر است شرکت پارس حیات از جمله بزرگترین تولید کنندگان صنعت مواد و اقلام بهداشتی و شوینده در ایران است که با سرمایه گذاری خارجی در استان زنجان، شهرستان ابهر در امر تولید انواع محصولات شوینده و بهداشتی فعالیت دارد.

 

نظرسنجي

عملکرد اداره کل گمرک استان زنجان را چگونه ارزیابی می کنید؟
 

نظرسنجی خدمات

از کدامیک از خدمات ارائه شده رضایت بیشتری دارید؟
 

ورود كاربران

پيوند ها

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز198
mod_vvisit_counterدیروز459
mod_vvisit_counterاین هفته2193
mod_vvisit_counterاین ماه11312
mod_vvisit_counterکل بازدیدها426506