Skip to content
اداره کل گمركات استان زنجان
  • default color
  • black color
  • cyan color
  • green color
  • red color
امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

بازدیـد مدیر کـل گمـرک استـان زنجـان از شرکـت ریـلی ایریکـو PDF چاپ نامه الکترونیک
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۶

alt

به گزارش روابط عمومی اداره کل گمرک استان زنجان، جناب آقای سید احمدی مدیر کل گمرک استان زنجان، به همراه حراست و معاونین با هدف بازدید و بررسی مشکلات شرکت های تولیدی و رفع موانع تولید با شعار "گمرک تقویت کننده ثابت برای مردم، شکوفایی اقتصاد و محیط زیست" در تاریخ 99/07/22 با حضور در شرکت ایریکو از خط تولید و قسمت های مختلف شرکت بازدید فرمودند. در این بازدید که با حضور تمامی مدیران ارشد شرکت مذکور صورت گرفت، مدیر فنی شرکت توضیحات لازم را درخصوص نحوه فعالیت های آن در طول مسیر خط تولید برای بازدید کنندگان بیان فرمودند.

ایریکو بعنوان اولین شرکت تولیدی در زمینه طراحی بدنه، بوژی و ساخت واگن با برند ایرانی، شامل یک واحد تولیدی در ابهر، یک مرکز نگهداری و تعمیرات واقع در راه آهن جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ایریکو محصولات خود را با استفاده از بهترین و با تجربه ترین های صنعت ریلی ایران و با انتقال دانش و تکنولوژی از پیشرفته ترین شرکت های ریلی جهان، تولید می نماید. این شرکت با در اختیار داشتن نیرویانسانی با سابقه، بکارگیری دانش روز، مشارکت با شرکت های مطرح ریلی دنیا و دارا بودن خط تولید انعطاف پذیر بعنوان شرکتی چابک در سطح منطقه می باشد.

alt

در انتهای بازدید طی جلسه ای که برگزار گردید ابتدا مسئولین شرکت مسائل و مشکلات را مطرح کردند و جناب آقای سید احمدی به بررسی مشکلات مطرح شده و حل مشکلات گمرکی شرکت فوق پرداخته و راه های مناسبی را برای هرکدام بیان فرمودند.

 

نظرسنجي

عملکرد اداره کل گمرک استان زنجان را چگونه ارزیابی می کنید؟
 

نظرسنجی خدمات

از کدامیک از خدمات ارائه شده رضایت بیشتری دارید؟
 

ورود كاربران

پيوند ها

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز182
mod_vvisit_counterدیروز415
mod_vvisit_counterاین هفته597
mod_vvisit_counterاین ماه182
mod_vvisit_counterکل بازدیدها442595