Skip to content
اداره کل گمركات استان زنجان
  • default color
  • black color
  • cyan color
  • green color
  • red color
امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

بازدیـد مدیر کـل گمـرک استـان زنجـان از شرکـت حسان(تولیـدی خشکبار) PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۳

به گزارش روابط عمومی اداره کل گمرک زنجان، جناب آقای سید احمدی مدیر کل گمرک زنجان، به همراه معاونین، حراست وکارشناسان با هدف بازدید و بررسی مشکلات شرکت های تولیدی و رفع موانع تولید در تاریخ99/08/19 با حضور در شرکت حسان(تولید کننده خشکبار) از خط تولید و قسمت های مختلف شرکت بازدید فرمودند.در این بازدید که با حضور تمامی مدیران ارشد شرکت مذکور صورت گرفت، مدیرعامل شرکت توضیحات لازم را درخصوص نحوه فعالیت های آن در طول مسیر خط تولید برای بازدید کنندگان بیان نمودند.

alt

شرکت حسان که پس از 19 سال تجربه موفق در زمینه صادرات خشکبار: شامل انواع کشمش، زیره، خرما، پسته و... این بار با تاسیس کارخانه تبدیلی مواد کشاورزی به صنایع غذایی به تصفیه و پاک کردن و سورت کردن انواع کشمش که عمده محصول صادراتی این شرکت می باشد بپردازد. این شرکت برای ارتقا سطح کیفی محصولات صادراتی خود و با توجه به توانایی های بالقوه استان زنجان در شهرستان ابهر و شهرها و بخشهای تابعه آن از جمله خرمدره ، صایین قلعه و ... که دارای باغهای انگور و سایر میوه جات و... می باشد در جهت افزایش کیفیت محصول صادراتی و کاهش هزینه جانبی اقدام به تاسیس کارخانه تصفیه و سورت و بسته بندی کشمش در زمینی به وسعت 5 هکتار نموده است. که در این جهت از خط تولید و دستگاههای مدرن و به روز اروپایی بهره میبرد، تا بتواند با ارائه محصولات با کیفیت، گامی در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی منطقه بردارد.

در انتهای بازدید طی جلسه ای که برگزار گردید ابتدا مسئولین شرکت مسائل و مشکلات را مطرح کردند و جناب آقای سید احمدی به بررسی مشکلات مطرح شده و حل مشکلات گمرکی شرکت فوق پرداخته و راه های مناسبی را برای هرکدام بیان فرمودند.


 

نظرسنجي

عملکرد اداره کل گمرک استان زنجان را چگونه ارزیابی می کنید؟
 

نظرسنجی خدمات

از کدامیک از خدمات ارائه شده رضایت بیشتری دارید؟
 

ورود كاربران

پيوند ها

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز192
mod_vvisit_counterدیروز415
mod_vvisit_counterاین هفته607
mod_vvisit_counterاین ماه192
mod_vvisit_counterکل بازدیدها442605